بنام خداوند

 

قوانین و مقررات سایت و اپلیکیشن Tree Of Music  (درخت موسیقی)

1- در این مجموعه قوانین منظور از کاربر, کاربران تمامی افراد حقیقی و حقوقی است که از مطالب, خدمات و یا اطلاعات سایت و اپلیکیشن Tree of music(درخت موسیقی) استفاده میکنند.

2- در این مجموعه قوانین از این پس بجای گروه پدید آورنده Tree of music  (درخت موسیقی) از واژه سایت استفاده خواهد شد.

3-  نظام حقوقی حاکم: تمامی مطالب سایت تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.

4-  کاربر پس از پرداخت وجه برای محتوا ارائه شده توسط  سایت میتواند با ذکر منبع از آن استفاده نماید.

5- هنگامی که شما از خدمات سایت استفاده می‏‌کنید، اپلیکیشن ارائه داده شده را نصب مینمایید و یا به سایت  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سایت  به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ,پیامک,اس ام اس)به درخواست شما پاسخ دهد.
توجه داشته باشید که سایت  تنها برای ارسال تاییده پرداخت, شماره رمز ورود و یا خرابی سرور برای شما پیامک ارسال میکند بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان  Tree of music  و یا درخت موسیقی و یا هر نامی مشابه، یا هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام سایت  است و در صورت دریافت چنین پیامک و یا ای میلی ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به   Info@treeofmusic.com  اطلاع دهید.

6- بازیابی اطلاعات: درصورت از دست رفتن حساب کاربر , ایشان میتواند اطلاعات خود را براحتی از طریق وارد نمودن اطلاعات درخواستی بازیابی نماید.

7- تغییر در قوانین و مقررات: درصورت اضافه و یا کم شدن قوانین و مقررات توسط  سایت مراتب و جزییات آن فقط از طریق ارسال پست الکترونیکی(e-mail) به اطلاع کاربران میرساند و ارسال آن به منزله دیده شدن و تایید آن توسط کاربر میباشد, بدیهی است بنا به هر علتی از سوی کاربر شامل  پست الکترونیکی نا معتبر , تکمیل نکردن پروفایل کاربری خود و مواردی از این دست که منجر به عدم دریافت تغییرات در قوانین و مقررات سایت میشود مسئولیتی متوجه سایت از هر حیث نخواهد بود. تغییردر قوانین تا زمانی که تحت قوانین کشورمان جمهوری اسلامی ایران باشد حق سایت میباشد.

8-

الف- اطلاعات کاربر: کاربر موظف است اطلاعات ارتباطی و هویتی خود را مطابق با مستندات قانونی بصورت دقیق وارد نماید و در صورت عدم صحت این اطلاعات مسئولیت آن متوجه شخص کاربر خواهد بود.

ب- حفظ حریم خصوصی: سایت با دارا بودن امکانات امنیتی بالا در حفظ اطلاعات شخصیه کلیه کاربران خود تمامی کوشش خود را میکند و تحت هیچ شرایتی اطلاعات کاربران خود را مانند: نام و نام خانوادگی, شماره تماس , ادرس الکترونیک و مواردی از این دست را برای مقاصد تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی در اختیار شخص و یا اشخاص, اعم از  حقیقی و حقوقی ثالث نخواهد گذاشت مگر در صورت درخواست کاربر که در موضوع ماده نه این قوانین به آن اشاره شده است.

9- پرداخت و عودت وجه: درصورت خریداری کردن از سایت اعم از مطالب آموزشی, نت موسیقی و مواردی مشابه کاربر فقط مجاز به استفاده از همان بخش از مطالب آموزشی و محتوا میباشد که هزینه اش را پرداخت نموده است و کاربر موظف است فقط و فقط از کارت و اطلاعات بانکی ای استفاده کند که متعلق و بنام ایشان است, بدیهی است در صورت عدم مطابقت داشتن اطلاعات بانکی با اطلاعات هویتی ایشان,سایت نمیتواند موارد واریزی ایشان را پیگیری بنماید و در صورت در خواست عودت وجه از سوی کاربر, سایت نمیتواند این مورد را تایید و به این درخواست ترتیب اثر بدهد و هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت نخواهد بود.

10- خرید محتوا: درصورت خریداری کردن مطالب آموزشی از سایت مانند: درس, کتاب, نت, آموزش ادوات موسیقی و... که در خود اپلیکیشن موجود است و از طریق درگاه بانکی پرداخت آن انجام میشود امکان برگشت وجهه ممکن نمیباشد و کاربر تحت عنوانی همچون عدم اطلاع از پرداخت و یا استفاده شخص ثالثی از کارت ایشان و یا سو استفاده شخصی غیر از اطلاعات کاربری ایشان به عمد و یا غیر عمد, نمیتواند درخواست عودت وجه پرداختی را بنماید و پشاپیش این حق را از خویش سلب نموده است.

تبصره- اگر در هنگام پرداخت بعلت مشکلات درگاه بانک پذیرنده , سرعت اینترنت و مواردی از این دست باعث عدم پرداخت صحیح  بشود , کاربر میتواند با ارایه مستندات بانکی معتبر نسبت به برگشت پول خود اقدام نماید و سایت خویش را موظف میداند پس از تایید مدارک وجه مورد نظر را عودت دهد.

11- درصورت درخواست کاربر برای دریافت,ارائه و خرید خدمات از شخص, اشخاص اعم از حقیقی و یا حقوقی و یا شرکت ثالثی که دارای همکاری و یا ارتباط  با سایت هستند, سایت میتواند صرفا اطلاعات تماس کاربر را به شرکت و یا اشخاص مورد نظر ارائه دهد.

12- صحت محتوای ارئه شده:

الف-  سایت حداکثر تلاش خود را برای درج اطلاعات صحیح (از جمله قیمت، اطلاعات فنی، عکس کالاها و مقالات) به کار می گیرد، با این حال درست بودن تمامی مطالب و بدون نقص بودن محتوای اطلاعات خود را تضمین نمی نماید.بدیهی است با ارسال نظرات و شکایات کاربر میتواند در کیفیت محتوا سایت را بهبود بخشد.

ب- سایت در راستای افزایش آگاهی و اطلاع رسانی به کاربران ، نسبت به تهیه محتوای لازم اقدام نموده است. این اطلاعات توسط گروه تخصصی سایت و از منابع معتبر و با دقت در اعتبار آنها تهیه شده و به صورت مستمر از جهت درست و به روز بودن بازبینی می گردند. با این حال سایت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتوای این مطالب، اشکالات غیرعمدی و ایرادات نگارشی آن نمی پذیرد.

13- سایت خود را مجاز می داند در هر زمان نسبت به تغییر و یا اضافه کردن محتوا و اطلاعات اقدام نماید.

14-درصورتیکه کاربران محتوایی برای سایت ارسال نمایند، سایت این حق را خواهد داشت تا نسبت به استفاده، تغییر، تصحیح و انتشار یا عدم انتشار آن تصمیم گیری و اقدام نماید. با این حال مسئولیت صحت و درستی مطالب تماماٌ به عهده فرستنده می باشد.

15-در صورت بروز مشکلات فنی و عوامل غیر مترقبه که منجر به از دسترس خارج شدن اپلیکیشن و محتوی ارائه شده توسط  سایت    میشود, سایت خود را موظف میداند که این موضوع را بصورت ارسال پیامک(اس ام اس) به اطلاع  کاربران برساند.

16- کاربر حق دارد در هرزمانی که مایل باشد از محتوی و اطلاعات ارائه شده  سایت استفاده ننماید و نسبت به پاک کردن اپلیکیشن ارائه شده اقدام نماید.

17-اجرا و توسعه نرم افزاری سایت و اپلیکیشن Tree Of Music  (درخت موسیقی) توسط شرکت وب نویسان انجام شده است و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی نسبت به محتوا تولید شده و یا خدمات ارایه شده  توسط گروه پدید آورندگان Tree of music  (درخت موسیقی) نداشته , ندارد و نخواهد داشت.برای آشنایی با شرکت وب نویسان میتوانید از طریق لینک https://www.webnevisan.ir/ به تارنمای شرکت مراجعه کنید و از خدمات این شرکت استفاده نمایید.

تبصره- پدید آورندگان Tree of music  (درخت موسیقی) نماینده, شعبه و یا ذی نفع در خدمات  شرکت وب نویسان نمیباشد. 

 

TOP